OTÁZKY

Sdílet tuto stránku

Ptáte se

Příležitostně se mě ptáte kdy budeme kontaktováni. To nevím, ale většinou i za takovou odpovědí jsou pocity, myšlenky a přání.Na otázku, kdy nás mimozemské civilizace kontaktují se dá odpovědět několika způsoby. První mě napadá, že již přiletěly a čeká se na nás, až tu skutečnost přijmeme. Další odpovědí by mohlo být, že nikdy neodletěly a jsou zde po tisíciletí vedle nás.  Je spoustu záznamů z dávnověku, které tomu nasvědčují. Ať už je to Mayská kultura, která používala stejné symboly, jaké se objevují v obrazcích agrosymbolů po celé naší planetě. Záhady pyramid, které po světě na různých místech a časech stavěly některé civilizace. Zmíněné agrosymboly by pro nás měly být jasným sdělením, že je někdo, nebo něco ve vzduchu. Nevěřím tomu, že by někdo z nás dokázal za noc vytvořit naprosto přesný obrazec ve velikosti fotbalového hřiště a do obrazce vložil zprávu v binárním kódu, kterou jsme schopni rozluštit. Pokud vás to více zajímá, vyhledejte si na internetu –  Anglie PIKTOGRAMY Z CHILBOLTNU.  Nebo se můžete podívat zde:  https://youtu.be/gl27od638xE 

Další myšlenkou je, že pokud by nás tyto civilizace kontaktovaly co by  následovalo a jak by to probíhalo. Znepokojuje mě naše nízká vyspělost. Ne ta technologická, ale mentální. 

Občas vyjadřujete obavy a strach z případných aktivit UFO. Jsem přesvědčený, že není na místě se obávat. Hodně skutečností ukazuje, že špatné časy máme za sebou a věřme, že nás čeká pouze skvělá budoucnost.