KVĚTEN 2021

Sdílet tuto stránku

PŘÍBRAM 31. KVĚTEN 2021

Opět několikrát zaznamenaná věc doprovázená menšími objekty.  Celkem si jsem jistý, že se jedná o něco z jiného prostoru.

PŘÍBRAM 29. KVĚTNA 2021

Jedna fotka z dnešního odpoledne. 

PŘÍBRAM 9. KVĚTEN 2021

Screen tří fotek pořízených rychlostí 3 fotky za vteřinu. Na první fotce vidíme ve větší vzdálenosti výraznou tečku a na následující fotce celkem jasně kovový objekt doprovázený dvěma body. A na třetí fotce nejspíš rychle se vzdalující šmouha. 

PŘÍBRAM ZDABOŘ KVĚTEN 2021

Mnou dlouho zkoumané video. Opravdu se zdá, že ta věc se nejprve ukázala nad vzdáleným obzorem. Video je v původní rychlosti i zpomalené.  Průlet jsem zaznamenal vícekrát. Následující příspěvek je focený cca o 2 km jinde a o několik minut později.

PŘÍBRAM ZDABOŘ KVĚTEN 2021

Video natočené v městské části Příbram Zdaboř. Na originálním videu téměř nepozorovatelné. Vše se odehrálo velmi rychle a z toho důvodu zde uvidíme zpomalenou verzi. Ty větší světlé body by mohly být větrem unášené květy pampelišek. Jsou zde ale i vidět hodně ohraničené malé bílé body plující po obloze a také určitá pravidelnost průletů. 

PŘÍBRAM KVĚTEN 2021

Čtyři kousky nad obzorem. Na první fotografii je vidět čtyři jasně bílé body. Nebýt následné kontrolní fotky, řeklo by se, že se jedná o mraky. Při opětovném focení asi po 12 minutách na místě byla vidět už pouze jedna bílá koule, která jen stěží jde zaměnit za mrak. 

Read More