PROSINEC 2020

Sdílet tuto stránku

Porto v Portugalsku 6. července 2018
čas 23:13

Slíbená fotografie z roku 2018. Na fotce je vidět duhová silueta disku.  Krom UFO by to mohl být světelný efekt z koncertu, diskotéky, nebo jiná hra světla. Pokud by tento úkaz byl jedinou zvláštností na fotografii, nejspíš bych i souhlasil se světelným efektem. V levé části fotografie vidíme zploštělý tvar světla v místě, kde není veřejné, nebo jiné osvětlení. Na procházku nočním městem si docela pamatuji a vím, že jsem žádné světelné efekty na obloze nepozoroval.  

Lipno 2012

Anomálii, kterou jsem natočil mobilním telefonem u stezky v korunách stromů na Lipně. Podobný úkaz mi posílal později i kamarád od Prahy.  Na záběrech z tohoto dne a místa bylo více zvláštních jevů. Vždy poměrně blízko mě.

Praha západ 2020

Slíbené video od kamaráda.  Pravděpodobně poslední letošní příspěvek. Přeji hezké Vánoce, konec roku a ještě hezčí 21 prosinec.  R.

Ochutnávka na leden 2021

Předpokládám, že v lednu bude obtížné něco nafotit. I tak vím, že vám budu mít co ukázat a těším se na to. Přidávám jeden obrázek z pražského letiště. Bude to klasické UFO za výjimečné situace. 

Read More