ŘÍJEN 2020

Sdílet tuto stránku

Lešetice 1. říjen 16:52:35 hod.

Když je to o fous…

Žežice 1. říjen 16:37:37 hod.

Během krátkého času již podruhé „cosi“ na přibližně stejném místě. Pokud se domnívám správně a bylo by to v blízkosti el. vedení, jednalo by se o více jak 10 metrů velkou věc. Vyfoceno na třech fotkách. Zde můžeme vidět jednu z nich.

Příbram Žežice 4. říjen 15:06:31

Dnešní den byl na nevšední záběry štědrý. Přesto, že jsem měl sebou pouze mobilní telefon a udělal několik minutových záběrů, dá se říct, že na každém se něco našlo. Zde je několik fotek z videa. Vše se odehrálo za méně než jednu vteřinu.

Příbram Žežice 4. října 2020

Po delší době se podařilo zachytit klasické bílé „něco“. Dříve jsem to vídával na pražském letišti a také na kanálu YouTube můžeme vidět spoustu podobných videí z různých koutů světa. Poslední dobou se mi dařilo tyto bílé body pouze fotit. Z pozorování můžu napsat, že vykazují určitou formu inteligence, některým překážkám se vyhýbají, ale byl jsem svědkem, že třeba drátěný plot to ignorovalo a proletělo to jím. Na obloze to dokáže světélkovat, zvětšovat objem, rozdělit se na více kusů a opět spojit. 

Lešetice 4. října 2020 čas 15:30 hod

Posledních několik fotek z videa posledního průletu na rozloučenou.  V tomto dnu jsem zaznamenal desítky různých rychlých pohybů po obloze. Původně jsem ani neplánoval fotit, nebo točit video, cílem bylo využít jeden z posledních teplých dnů na projetí se na kole. Vědět předem co se bude okolo mě odehrávat, určitě by bylo fotek a videí více. Obzor to dokázalo přeletět za třetinu vteřiny. 

Příbram Zdaboř 12. říjen 2020

Objekt přiletěl z pravého horního rohu první fotografie a mizel za obzorem přístřešku golfového hřiště. Dle dalších fotek ze série se vše odehrálo během dvou vteřin. 

Žežice 24. říjen 2020 14:45 hod.

Moje oblíbené místo. Průletů jsem zaznamenal více, ale tento jediný trochu naznačil co se za tmavou letící skvrnou skrývá. Zvláštní na tom bylo to, že původně jsem jsem měl telefon namířený jiným směrem a na exponované místo jsem jej přetočil jen několik málo vteřin před průletem. Někdy je to o štěstí. Možná časem ještě přidám screen ostatních podivností co se v ten čas pohybovaly v dohledu.

Read More