Praha letiště

Sdílet tuto stránku

V této části stránek chci umístit část fotografií, na kterých je mnoho černých teček, nelze je blíže identifikovat a mohly by vyvolávat dojem, že se jedná o ptáky. Možná ano, ale některá seskupení ve mě vyvolávají pochyby.

Ostatní (ne)formace

Jedno z posledních letadel, které jsem ten den nafotil byl ruský Boeing.  Fotografie mě zaskočila. Mohli by to být ptáci, roj hmyzu před objektivem.  Ale v tento den toho bylo prostě moc.

Fotka pořízená 21 září 2019. Za ocasní částí můžeme pozorovat malou skvrnu. Z velké části ji nejspíš tvoří letadlo WIZZAIR, které také za několik minut přistálo. Co je o poznání zajímavější jsou minimálně dva objekty podním. Někdo tomu budete říkat čmouha, skvrna, ale nic není samo od sebe.

Na mnoha fotografiích je vidět jakoby kaskáda z více drobnějších objektů.

Častý tvar a výskyt hlavně v blízkosti letadel. Vyfotografováno většinou na velkou vzdálenost, nebo jako vedlejší produkt

Tato fotka byla zásadní, byl to můj první zjištěný úkaz z mého fotoaparátu a začínalo mi být jasné, že i anomálie v online web kameře u letiště nebudou žert správce webu. Spustilo to řetězec prohledávání mých fotek a videí a jak vidíte …. nahledalo se. Ten den bylo 21.9.2019 a za necelé dvě hodiny jsem měl spoustu zajímavých fotek. 

Jedna zapomenutá fotka z 18. září 2018

Read More